Żłobek

"Zabawa jest nauką, nauka jest zabawą. Im więcej nauki tym więcej zabawy."

Glenn Doman

Serdecznie witamy w Klubie Maluszka "Osesek". Nasz klub powstał z myślą o dzieciach w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Oferujey Państwu opiekę od godz. 7:00 do 17:00, podczas której Wasze pociechy poznają gry i zabawy stymulujące zmysły, aktywnie uczestniczą w zajęciach plastycznych dostosowanych do ich wieku, nauczamy poprzez zabawę, dajemy możliwość spacerów po świeżym powietrzu oraz aktywnego wypoczynku. Dzięki wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie zapewnić opiekę na najwyższym poziomie.

Co nas wyróżnia:
  • Jesteśmy pasjonatami kochającymi dzieci, rozumiemy ich potrzeby
  • Miła rodzinna atmosfera umożliwiająca radosny rozwój dziecka
  • Małe grupy umożliwiają naszym wychowawcom traktować każde dziecko indywidualnie według jego potrzeb
    Celem naszych działań jest:
  • ułatwianie dziecku adaptacji w jego najbliższym otoczeniu
  • usprawnianie wielozmysłowe
  • rozwijanie sprawności fizycznej u dzieci
  • rozwijanie różnych sposobów porozumiewania się
  • stymulacja rozwoju mowy
  • rozwijanie umiejętności psychospołecznych
  • rozwijanie umiejętności poznawczyh
  • rozwijanie sprawności manualnej, manipulacji, koordynacji wzrokowo-ruchowej i umiejętności grafomotorycznych, grafopercepcyjnych
  • usprawnianie umiejętności samoobsługowych
    Cennik:
  • Pobyt dziecka od godz. 7.00 do 17.00 - 400 zł
  • Dzienne wyżywienie dziecka (śniadanie, obiad, podwieczorek) - od 7,50 zł/dzień
  • Wpisowe - jednorazowa opłata - 270 zł
  • Możliwość przygotowania oferty indywidualnej uzależnionej od potrzeb rodziców
Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych Rodziców do naszej placówki.