"Miłość, wyrozumiałość i pasja dają najlepsze efekty."

Zielony Listek

Przedszkole Zielony Listek to przedszkole tworzone przez ludzi z pasją, oferujemy Państwu opiekę nad dziećmi w wieku od 2,5 do 5 lat. Naszym celem jest rozwój intelektualny, emocjonalny oraz sprawności fizycznej każdego przedszkolaka. Wykorzystując sprawdzone metody nauki przy zaangażowaniu wszystkich zmysłów dziecka realizujemy programy dydaktyczne ustalane na podstawie wymogów MEN uwzględniających reformę edukacji.

ZAJĘCIA OFEROWANE W RAMACH CZESNEGO:

• Angielski
  • Rytmika
  • Gimnastyka korekcyjna
  • Logopedia grupowa
  • Zajęcia plastyczne
  • Konsultacje z psychologiem i pedagogiem
  • Zajęcia z podstaw ekologii i dobrego wychowania
  • Zajęcia z podstaw wiedzy o krajach i kulturach
OFERTA DYDKTYCZNA:
Wszechstronny rozwój dzieci w sferze fizycznej, psychicznej, emocjonalnej i społecznej realizujemy poprzez zróżnicowane metody dydaktyczne, między innymi:
  • Dziecięcą matematykę - Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej (rozwój czynności umysłowych)
  • Odimienną metodę nauki czytania Ireny Majchrzak (wprowadzenie dzieci w świat pisma)
  • Metodę Dobrego Startu Marty Bogdanowicz (ćwiczenie koordynacji oko-ucho-ręka)
  • Metodę Glenna Domana
  • Metodę Batii Strauss
  • Metodę Weroniki Sherborne
  • arteterapię
  • muzykoterapię
  • bajkoterapię
NASZE ATUTY
  • LOKALIZACJA: budynek wolnostojący, poza zgiełkiem miasta, świeże powietrze, duży przestronny ogród z placem zabaw, teren zamknięty, dobry dojazd z centrum miasta, parking.
  • KAMERALNA ATMOSFERA: przytulne, kolorowe pomieszczenia, małe 12 osobowe grupy dydaktyczne, mieszane wiekowo, oddzielne pomieszczenia do zabawy, nauki i spokojnego snu młodszych pociech
  • GODZINY FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLA: Zielony listek otwarty jest od poniedziałku do piątku od godz.7.00 do 17.00, proponujemy również dyżury weekendowe oraz opiekę na godziny ( dotyczy również dzieci nie uczęszczających do naszego punktu w tygodniu)
  • ORGANIZOWANIE IMPREZ DLA DZIECI: poza godzinami pracy przedszkola organizujemy przyjęcia urodzinowe dla dzieci oraz pikniki rodzinne
CENNIK